Přijďte v sobotu 25/3 fandit fotbalistům

Dovolujeme si pozvat všechny fanoušky Všestudského fotbalu na první domácí utkání v roce 2006 a to v sobotu 25/3/06 od 15:00 hodin, kdy naše družstvo mužů změří síly v dohrávce Českého poháru s Dynamem Nelahozeves „B“. Přijďte povzbudit naše hráče.

AKTUALIZACE 27/3/06: Utkání skončilo výhrou 6:2 (3:2). Zápis z utkání s fotkami najdete zde.

web fotbalu - ilustracePokud vás zajímá, jak hráli a jaké další zápasy je čekají, podívejte se na webové stránky SK Viktoria Všestudy, na něž je odkaz v levé části. Výsledky jednotlivých týmů najdete v tabulce (najeďte na položku muži, rozbalí se podmenu a tam si vyberte položku Tabulka. Hned uvidíte, že po prvním prohraném utkání jarní části sezóny muži vybojovali i první vítězství. Z obou odehraných zápasů si můžete přečíst i vtipně sepsané referáty (stačí kliknout na výsledek zápasu).

komentáře

komentáře

Příspěvek byl publikován v rubrice fotbal a jeho autorem je info. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.