Připravte se na Žabincový prolog – jede se 3/9/11

plakát: Žabincový prolog ve Všestudech 3/9/11Už potřetí v novodobé historii se ve Všestudech uskuteční závod o kýbl zeleného žabince – Žabincový prolog. Tento revivalový cyklistický závod se letos opět uskuteční první zářijovou sobotu – konkrétně 3/9/11 od 10:00 před obecním úřadem, kde je start i cíl.

Nejprve vyrazí na start (čeká je trať 500 m) děti rozdělené podle počtu a věku do několika skupin – na každého dětského účastníka čeká malá odměna. Kromě kol mohou jet na tříkolce, koloběžce nebo třeba odstrkovadle, a kdyby to samy nezvládly, může jim jejich doprovod nejen fandit, ale i pomáhat. Poté už se připraví dospělí na svou pětikilometrovou trať. Kromě souboje o hlavní cenu je ve hře také odměna za nejoriginálnější samohyb poháněný vlastními silami účastníků.

Žabincový prolog společně pořádá SK Viktoria Všestudy, RC Havránek a Dolní Povltaví, o.s..

Děti se mohou před závodem, v jeho průběhu i po něm zabavit na dětském hřišti a také na trampolíně.

Jak to vypadalo na předešlých dvou ročnících? To se můžete dozvědět na fotografiích i videu – odkazy na ně najdete v loňské pozvánce.

Zájemci se mohou registrovat už v předstihu a vyžádat si tak například i nějaké startovní číslo (pokud ještě bude volné) – například v komentářích k tomuto článku, e-mailem administrátorovi webu nebo třeba na stránce Všestud na Facebooku. Zároveň se tak vyhnout frontě u registrace před zahájením závodu.

mapka závodu

Zobrazit místo Žabincový prolog Všestudy na větší mapě

komentáře

komentáře

2 komentáře u „Připravte se na Žabincový prolog – jede se 3/9/11

  1. Pingback: Havránek » Archív » Přijeďte do Všestud na Žabincový prolog

  2. Pingback: Všestudy » Archív » Kýbl žabince zůstal ve Všestudech

Komentáře nejsou povoleny.