Policie chce v našem kraji více než sto nových policistů

policieŘeditel krajského ředitelství policie Středočeského kraje Plk. JUDr. Václav Kučera oslovil starosty všech měst a obcí v kraji s výzvou o pomoc při hledání nových zájemců o práci u Policie České republiky. Celkem eviduje v našem kraji více než sto volných míst. Případní adepti najdou bližší informace na webových stránkách.

Policejní ředitel upozorňuje, že jde o příležitost, jak do řad policie získat adepty přímo z lokalit, kde následně budou působit. „Policisté, kteří bydlí v teritoriu svého domovského útvaru, působí pozitivně na bezpečnost i v době mimo službu. Stejně tak i občané k nim mají větší důvěru, neboť je spojuje společný cíl,“ píše doslova ve svém dopise Václav Kučera.

Informace byla zveřejněna na oficiálním webu obce.

Červený Mlýn hledá někoho na úklid

Cerveny_MlynDomov pro seniory Červený Mlýn Všestudy hledá pracovníka na úklid. Ředitel zařízení Petr Kubíček nahlásil volné místo na úřadu práce a hlášení volného místa, ze kterého čerpáme bližší informace, nám zaslal. Zájemci stačí základní vzdělání, jde o jednosměnný provoz a hrubá mzda se pohybuje v rozmezí 7 110 až 10 720 Kč. Bližší informace podá Petr Kubíček (tel.: 721 009 058) v pracovních dnech mezi 9 a 18. hod..

Na webu MPSV s volnými místy se zatím nabídka neobjevila.

AKTUALIZACE 11/2/14: Podle sdělení ředitele už není nabídka aktuální.

Obec hledá účetní na pětinový úvazek

ilustrace: solární kalkulačkaObec Všestudy hledá ekonoma/ekonomku – účetní. Zájemci splňující požadavky – především minimálně pětiletou praxi v oboru účetnictví a praxi ve státní správě, se mohou hlásit do 20/12/10.

Nový pracovník by měl začít pro obec pracovat od začátku roku 2011. Za práci dostane odměnu podle 9. platové třídy, která činí podle praxe od 11 650 Kč (praxe do 6 let) až po 15 680 Kč (praxe přesahující 32 let) za plný úvazek, v případě částečného úvazku bude tedy odměna patřičně ponížená.

Následuje kompletní text veřejné výzvy, jak se dne 2/12/10 objevila na oficiálním webu obce.
Celý příspěvek