Všestudy mají stavební povolení pro kanalizaci

plastové odpadní potrubíOdbor životního prostředí městského úřadu Kralupy nad Vltavou vydal 14/4/11 ve vodoprávním řízení stavební povolení k provedení stavby vodního díla Všestudy – tlakové kanalizace.

Před měsícem přitom získala obec stavební povolení na další etapu výstavby chodníků. V obou případech se stavby začnou realizovat až poté, co se obci podaří získat na danou stavební akci dotaci, protože obec sama nemá dostatek prostředků, aby si mohla podobně náročné investiční akce dovolit.

V přiloženém souboru (pdf, 274 kB) je plné znění oznámení, jak bylo 18/4/11 publikováno na oficiálním webu obce.

Akce chodníky: obec má stavební povolení

studie chodníků v obci VšestudyOdbor dopravy Městského úřadu Kralup nad Vltavou vydal ve svém řízení dne 2/3/11 stavební povolení pro výstavbu chodníků v obci Všestudy – etapu H.

Pokud tedy obec získá dotace z rozpočtu Středočeského kraje, nebude pokračování výstavby chodníků nic bránit.

V přiloženém souboru (pdf, 233 kB) je plné znění oznámení, jak bylo 4/3/11 publikováno na oficiálním webu obce.

Akce chodníky: začalo stavební řízení

studie chodníků v obci VšestudyOdbor dopravy Městského úřadu Kralup nad Vltavou zahájil stavební řízení výstavby chodníků v obci Všestudy – etapu H. Obec se tak připravuje na eventuální pokračování výstavby chodníků v případě, že získá dotaci z rozpočtu Středočeského kraje (podobně jako v roce 2010). Kromě výstavby nového chodníku by došlo k rekonstrukci některých starších – vše ve stejném duchu jako dosavadní výstavba chodníků.

V přiloženém souboru (pdf, 181 kB) je plné znění oznámení, jak bylo 7/1/11 publikováno na oficiálním webu obce.