V sobotu 25/6/16 slaví Viktorka 90 let

160625-Viktoria_slavi_90Fotbalový klub SK Viktoria Všestudy slaví v sobotu 25/6/16 od 10.00 hod. 90. výročí! Fotbalové hřiště bude patřit fotbalu po celý den, od 20.00 pak bude taneční zábava. Kromě toho budou vystavené fotografie a dokumenty dokladující historii a úspěchy klubu a samozřejmě i občerstvení.

11:00 – zápas žáků – Všestudské děti
13:00 – zápas žen
15:00 – zápas staré gardy
17:00 – zápas „A“ mužstva

Starostův pohár si odvezli veltruští fotbalisté

fotografie ze zápasu turnaje SK Viktoria VšestudyDvoudenní fotbalový turnaj O pohár starosty obce, který uspořádal klub SK Viktoria Všestudy, přitáhl v sobotu a neděli 13-14/8/11 kromě domácích ještě fotbalové týmy AFK Veltrusy, Vltavan Chvatěruby a Vojkovice. Po oba dny přilákal turnaj na fotbalový stadion Všestud zhruba stovku diváků.

V prvním utkání porazil veltruský tým Chvatěruby 5:0 (1:0), druhé sobotní utkání přineslo domácím výhru nad Vojkovicemi 2:1 (2:0). V neděli se tak o třetí místo utkaly Vojkovice a Chvatěruby 3:2 (2:1). Finálové derby pak ve svůj prospěch rozhodly Veltrusy poměrem 3:0 (1:0).

Všestudský klub si turnajem zároveň připomněl 85. výročí založení.

Fotografie z turnaje najdete na serveru rajče.

Fotbalisté opět připravili odpoledne plné her

Pozvánka na dětský den na fotbalovém hřištiPodobně jako vloni i letos připravil fotbalový klub SK Viktoria Všestudy odpoledne plné zábavy pro děti. Na fotbalovém hřišti ve Všestudech tak v neděli 12/6/11 od 14:00 budou připravené různé atrakce – některé známé, jiné nové: sokolník s dravci, dopravní policie, skákací trampolína, hasiči i nejrůznější hry a soutěže. Pro děti bude také malé občerstvení.

Fotografie z loňska si můžete prohlédnout zde (flickr).

Fotbalisti zvou na svatováclavskou zábavu

plakát zve na svatováclavskou zábavu do VšestudV sobotu 25/9/10 začíná ve 20:00 v hostinci U Přemysla všestudská svatováclavská zábava. Nachystali ji členové SK Viktoria Všestudy. K tanci zahraje kralupská kapela Roma Band, která se ve Všestudech osvědčila už na několika podobných akcích jak sportovců, tak obce. Vstupné činí 80 Kč a na účastníky čeká kromě zábavy také bohatá tombola.

SK Viktoria nabízí ubytovnu a bufet k pronájmu

budovy u hřiště SK Viktoria VšestudyFotbalový klub SK Viktoria Všestudy hledá nájemce ubytovny a bufetu, přičemž požaduje zahájení provozu v dubnu 2010. Nabídky zájemců přijímá klub do 25/3/10 do 20:30 hod. Zájemci si mohou prostory v určených termínech prohlédnout, případně si domluvit i jiný čas.

O vítězi bude rozhodovat naplnění určených podmínek (viz kompletní znění výzvy ve formátu pdf) a nabídnutá cena. Konečné slovo má valná hromada SK Viktoria Všestudy, která proběhne 3/4/10 od 16:00 v klubovně na fotbalovém hřišti.

výzva k podání nabídek (pdf, 290 kB)

Ples příznivců všestudského fotbalu

V sobotu 20/2/10 se od 20:00 hod. v hostinci U Přemysla koná sportovní ples. Vstupné činí 80 Kč a je nachystána bohatá tombola. Ples pořádá SK Viktoria Všestudy.

Družstvo mužů pořádající organizace SK Viktoria Všestudy je ve IV. třídě na třetím místě s jednobodovou ztrátou na Dolany B a devítibodovou na suverénní Veltrusy B. To ženy jsou ve III. lize druhé o čtyři body za Libercem B.

Nová fotbalová sezóna právě začíná

ilustrační obrázek: fotbal (zde hra firmy Igra)V sobotu 5/9/09 zahajuje v 17:00 na svém hřišti „A“ družstvo SK Viktorie Všestudy svým prvním prvním mistrovským utkáním novou sezonu zápasem se Sokolem Dolany „B“. Tým se v sezóně bude snažit vrátit o třídu víš, kam by měl patřit.

Ženy SK Viktoria Všestudy začínají svou třetiligovou sezónu rovněž doma, a to v neděli 6/9/09 od 14:00, když proti nim nastoupí nováček soutěže: Vonoklasy.

Oba týmy uvítají podporu fanoušků.

Roma Band zahraje na všestudském sportovním plesu

kralupská kapela Roma BandNa podzim se na zábavě SK Viktoria Všestudy kralupská kapela Roma Band osvědčila natolik, že se o hudební složku kulturní události postará i uprostřed zimy.

Pokud se tak chcete pobavit, zatančit si a setkat se nejen s příznivci fotbalu a všestudskými sousedy, doražte v sobotu 21/2/09 ve 20:00 hod. do hostince U Přemysla na sportovní ples. Vstupné činí 80 Kč a samozřejmě nebude chybět bohatá tombola.