Fotbalisti zvou na svatováclavskou zábavu

plakát zve na svatováclavskou zábavu do VšestudV sobotu 25/9/10 začíná ve 20:00 v hostinci U Přemysla všestudská svatováclavská zábava. Nachystali ji členové SK Viktoria Všestudy. K tanci zahraje kralupská kapela Roma Band, která se ve Všestudech osvědčila už na několika podobných akcích jak sportovců, tak obce. Vstupné činí 80 Kč a na účastníky čeká kromě zábavy také bohatá tombola.

Ples příznivců všestudského fotbalu

V sobotu 20/2/10 se od 20:00 hod. v hostinci U Přemysla koná sportovní ples. Vstupné činí 80 Kč a je nachystána bohatá tombola. Ples pořádá SK Viktoria Všestudy.

Družstvo mužů pořádající organizace SK Viktoria Všestudy je ve IV. třídě na třetím místě s jednobodovou ztrátou na Dolany B a devítibodovou na suverénní Veltrusy B. To ženy jsou ve III. lize druhé o čtyři body za Libercem B.

Všestudy pořádají maškarní bál

ilustrace: škraboškaV sobotu 4/4/09 se ve 20:00 začnou ve všestudském hostinci U Přemysla scházet příznivci maskované zábavy, neboť začne Maškarní ples. O hudbu se postará kralupská kapela Roma Band, která na stejném místě zahraje během posledních několika měsíců už potřetí. Vstupné na akci pořádané obcí činí 80 Kč.

Informace převzaté z www.obec-vsestudy.cz.

Roma Band zahraje na všestudském sportovním plesu

kralupská kapela Roma BandNa podzim se na zábavě SK Viktoria Všestudy kralupská kapela Roma Band osvědčila natolik, že se o hudební složku kulturní události postará i uprostřed zimy.

Pokud se tak chcete pobavit, zatančit si a setkat se nejen s příznivci fotbalu a všestudskými sousedy, doražte v sobotu 21/2/09 ve 20:00 hod. do hostince U Přemysla na sportovní ples. Vstupné činí 80 Kč a samozřejmě nebude chybět bohatá tombola.

Fotbalovou sobotu zakončí zábava

ilustrační obrázek: fotbal (zde hra firmy Igra)Letošní nepříliš úspěšnou (alespoň pro muže) fotbalovou sezónu SK Viktoria Všestudy ukončí Fotbalová sobota dne 28/6/08. Na hřišti se odehrají tři přátelská utkání:
12:30 ženy Viktoria – Vědomice
15:00 muži Viktoria – TJ Sokol Dolany
17:00 staří páni Viktoria -TJ Sokol Dolany

Na večer jsou pak všichni zváni na taneční zábavu do hostince U Přemysla, kde fotbalisté pro návštěvníky přichystali bohatou tombolu. Vstupné na zábavu, která začíná ve 20:00 hod., činí 70 Kč.

A jak sezóna dopadla? Ani poslední utkání mužů, kdy do Všestud 22/6/08 zavítá tým Sazené, už nic nezmění na tom, že v příští sezóně muži sestoupí do čtvrté třídy. Ženy sezónu ukončily na pěkném šestém místě (z 11místné tabulky) třetí ligy. Odkazy na aktuální výsledky ČMFS najdete na úvodní stránce webu SK Viktoria Všestudy.