Karneval odpoledne pro děti a večer pro dospělé

ilustrace: škraboškaV sobotu 23/3/12 se ve Všestudech v hostinci U Přemysla koná dětský karneval a maškarní bál.

Děti a jejich doprovod jsou zvány na 15.00 hod. a čekají je soutěže a hry. Večer ve 20.00 pak na stejném místě začne maškarní bál, na kterém zahraje kapela Dvořákova veranda.

Obě akce pořádá obec Všestudy a vstupné pro děti je zdarma, na večerní bál pak 80 korun.

Níže následují pozvánky, jak byly publikovány na oficiálním webu obce.
Celý příspěvek

Do Všestud dorazí Mikuláš v neděli 9/12/12

Za všestudskými dětmi se tentokrát Mikuláš vypraví v neděli 9/12/12 po 15.00 hod. Mikuláše i s družinou pozval opět obecní úřad, a to do hostince U Přemysla. Zatímco čert si přinese seznam lotrovin každého z přítomných, Mikuláš s andělem budou mít koš dárků pro ty, kteří u čerta projdou.

Všechny děti a jejich doprovod jsou zvány. V loňské pozvánce najdete odkaz na fotografie z předloňska, v komentáři u něj i z loňska.

Pozvánka byla publikována na oficiálním webu obce 29/12/12.
Celý příspěvek

Maškarní bál už tuto sobotu

V sobotu 31/3/12 ve 20:00 začíná v sále hostince U Přemysla všestudský maškarní bál. Stejně jako před rokem na něm bude i letos k tanci hrát Dvořákova veranda Tondy Salače. Nejpovedenější masky budou vyhodnoceny – při jejich přípravě se můžete inspirovat třeba fotografiemi z loňska (na rajčeti). Vstupné na bál pořádaný obcí činí 80 korun.

Pozvánka byla 14/3/12 publikována na oficiálním webu obce.

Mikuláš s družinou dorazí do Všestud 4/12/11

Všestudský čertUž v neděli 4/12/11 po 16:00 hod. dorazí do hostince U Přemysla Mikuláš se svou družinou. Opět je pozval všestudský obecní úřad, aby zajistil každoroční revizi chování dětí. Zatímco vloni (foto z loňské akce na flickru a rajčeti) hrozil dvěma provinilcům pobyt v pekle, letos by se čerti měli držet zkrátka. Naopak Mikuláš s anděly chystá odměny.

Všechny děti a jejich doprovod jsou zvány. Garantem akce je obec Všestudy.

Pozvánka byla publikována na oficiálním webu obce 28/11/11.

Karneval odpoledne pro děti, večer pro dospělé

pozvánka na dětský karnevalSezóna karnevalů a maškarních dorazí také do Všestud, a to 13/3/10, kdy se ve 14:00 v hostinci U Přemysla na návsi obce Všestudy sejdou děti. A protože jde o karneval, neměly by děti zapomenout na masky a převleky – maskován může být i jejich doprovod. Pro děti bude nachystána řada soutěží a her. Karneval pořádá obec a vstup je zdarma.

Rodiče a další dospělí jsou pak zváni na stejné místo ve stejný den od 20:00 na maškarní bál. Ten taktéž připravuje obec a vstupné činí 80 Kč. K tanci bude hrát Dvořákova veranda Tondy Salače.

Pozvánka byla publikována na oficiálním webu obce.
Celý příspěvek

Ples příznivců všestudského fotbalu

V sobotu 20/2/10 se od 20:00 hod. v hostinci U Přemysla koná sportovní ples. Vstupné činí 80 Kč a je nachystána bohatá tombola. Ples pořádá SK Viktoria Všestudy.

Družstvo mužů pořádající organizace SK Viktoria Všestudy je ve IV. třídě na třetím místě s jednobodovou ztrátou na Dolany B a devítibodovou na suverénní Veltrusy B. To ženy jsou ve III. lize druhé o čtyři body za Libercem B.

Všestudy pořádají maškarní bál

ilustrace: škraboškaV sobotu 4/4/09 se ve 20:00 začnou ve všestudském hostinci U Přemysla scházet příznivci maskované zábavy, neboť začne Maškarní ples. O hudbu se postará kralupská kapela Roma Band, která na stejném místě zahraje během posledních několika měsíců už potřetí. Vstupné na akci pořádané obcí činí 80 Kč.

Informace převzaté z www.obec-vsestudy.cz.