Mikuláš dorazí v pátek 7/12/18 v 16.00

V pátek 7/12/18 v 16.00 hod. (pozor – vloni to bylo o půl hodiny později) dorazí k obecnímu úřadu Všestudy Mikuláš a jeho družina. Ty děti, jejichž jména nebudou na seznamu hříšníků, se mohou těšit na odměnu.

Dospělí (bez ohledu na to, na jakém seznamu jsou, či nejsou zapsaní) pak na teplou medovinu či svařák, pro děti bude teplý čaj. Součástí večera bude i vystoupení dětí z MŠ Všestudy. Zároveň se také rozsvítí vánoční stromeček před úřadem.

Jako obvykle akci přichystal obecní úřad, který zve všechny všestudské a dušnické děti a děti ze své školky.

Mikuláš dorazí v pátek 8/12/17 už v 16.30

V pátek 8/12/17 v 16.30 hod. dorazí k obecnímu úřadu Všestudy Mikuláš se svou družinou, aby zjistili, zda byly všestudské děti hodné. Pokud tedy nemají příliš mnoho zápisů v knize hříšníků, dočkají se odměny. Jinak jim ale pohrozí čert. Součástí večera bude i vystoupení dětí z MŠ Všestudy a rozsvícení vánočního stromku.

Pro zahřátí bude připravené teplé občerstvení. Akci přichystal obecní úřad, který zve všechny všestudské a dušnické a také děti ze všestudské školky s doprovodem.

Mikuláš dorazí v sobotu už v 17.00

V sobotu 5/12/15 v 17.00 hod. (pozor – vloni to bylo až v 18, tak abyste nepřišli pozdě) dorazí k obecnímu úřadu Všestudy Mikuláš a jeho družina. Kdo neskončil na seznamu hříšníků, ten se může těšit na odměnu. Dospělí pak na teplou medovinu či svařák, pro děti bude teplý čaj. Zároveň se také letos poprvé rozsvítí vánoční stromeček před úřadem. Jako obvykle akci přichystal obecní úřad, který zve všechny všestudské a dušnické děti.

Mikuláš přijde v pátek 5/12/14 k úřadu

plakátV pátek 5/12/14 se po 18.00 hod. má před obecním úřadem ve Všestudech objevit Mikuláš se svou družinou. A nejen oni. Proběhne také ohňová show v podání žonglérské skupiny Michala Topinky. A protože nejspíš nebude žádné velké horko, budou připravené teplé nápoje. Kdyby počasí bylo opravdu k nevydržení, mohou se účastníci ohřát v zasedací místnosti obecního úřadu.

Obec zve děti ze Všestud i Dušník i s jejich doprovodem. Ty, které si neodnese čert, se mohou těšit na balíček dobrot. Během večera dojde také na rozsvícení vánočního stromku. Celý plakátek uvidíte po kliknutí na obrázek.

O Mikulášské nadílce ve Všestudech všichni vědí

Mikuláš a jeho družina budou na všestudské děti čekat ve čtvrtek 5/12/13 v 18.00 hod v hostinci U Přemysla (stejně jako vloni). Děti se mohou těšit na přijetí dle svého chování, čert u sebe bude mít seznam hříšků, ale Mikuláš s Andělem snad zabrání tomu, aby si některé z přítomných odvedl s sebou. Jako obvykle akci přichystal obecní úřad.

O akci jsme se od obecního úřadu dozvěděli e-mailem večer 4/12/13, v obci Všestudy prý o nadílce všichni vědí.

Do Všestud dorazí Mikuláš v neděli 9/12/12

Za všestudskými dětmi se tentokrát Mikuláš vypraví v neděli 9/12/12 po 15.00 hod. Mikuláše i s družinou pozval opět obecní úřad, a to do hostince U Přemysla. Zatímco čert si přinese seznam lotrovin každého z přítomných, Mikuláš s andělem budou mít koš dárků pro ty, kteří u čerta projdou.

Všechny děti a jejich doprovod jsou zvány. V loňské pozvánce najdete odkaz na fotografie z předloňska, v komentáři u něj i z loňska.

Pozvánka byla publikována na oficiálním webu obce 29/12/12.
Celý příspěvek

Mikuláš s družinou dorazí do Všestud 4/12/11

Všestudský čertUž v neděli 4/12/11 po 16:00 hod. dorazí do hostince U Přemysla Mikuláš se svou družinou. Opět je pozval všestudský obecní úřad, aby zajistil každoroční revizi chování dětí. Zatímco vloni (foto z loňské akce na flickru a rajčeti) hrozil dvěma provinilcům pobyt v pekle, letos by se čerti měli držet zkrátka. Naopak Mikuláš s anděly chystá odměny.

Všechny děti a jejich doprovod jsou zvány. Garantem akce je obec Všestudy.

Pozvánka byla publikována na oficiálním webu obce 28/11/11.

Obec pozvala Mikuláše na neděli 5/12/10

čertV neděli 5/2/10 v 15:00 dorazí do hostince U Přemysla ve Všestudech na návsi Mikuláš se svou družinou. Přijde na pozvání obecního úřadu, aby se dětí poptal na jejich chování, a pokud je shledá přinejmenším uspokojivým, odměnil je.

Všechny děti a jejich doprovod jsou zvány. Garantem akce je obec Všestudy.

Pozvánka byla publikována na oficiálním webu obce 24/11/10.

Obec bude slavit chodníky a zve děti na Mikuláše

čertHned dvě oslavy chystá obec Všestudy. Ta první se uskuteční v neděli 22/11/09 od 15:00 Pod Lipami – jak zní oficiální název návsi. Bude tam slavnostně vysazena třetí lípa jako zakončení obnovy prostranství a realizace chodníků ve Veltruské ulici a Pod Lipami.

Všechny děti a jejich doprovod jsou pak v sobotu 5/12/09 zvány na stejnou hodinu, tedy v 15:00 do hostince U Přemysla na Mikulášskou nadílku. Garantem je obec Všestudy.

Obě pozvánky převzaty z oficiálního webu obce, kde se objevily v noci 19/11/09.