Karneval odpoledne pro děti, večer pro dospělé

pozvánka na dětský karnevalSezóna karnevalů a maškarních dorazí také do Všestud, a to 13/3/10, kdy se ve 14:00 v hostinci U Přemysla na návsi obce Všestudy sejdou děti. A protože jde o karneval, neměly by děti zapomenout na masky a převleky – maskován může být i jejich doprovod. Pro děti bude nachystána řada soutěží a her. Karneval pořádá obec a vstup je zdarma.

Rodiče a další dospělí jsou pak zváni na stejné místo ve stejný den od 20:00 na maškarní bál. Ten taktéž připravuje obec a vstupné činí 80 Kč. K tanci bude hrát Dvořákova veranda Tondy Salače.

Pozvánka byla publikována na oficiálním webu obce.
Celý příspěvek

Obec bude slavit chodníky a zve děti na Mikuláše

čertHned dvě oslavy chystá obec Všestudy. Ta první se uskuteční v neděli 22/11/09 od 15:00 Pod Lipami – jak zní oficiální název návsi. Bude tam slavnostně vysazena třetí lípa jako zakončení obnovy prostranství a realizace chodníků ve Veltruské ulici a Pod Lipami.

Všechny děti a jejich doprovod jsou pak v sobotu 5/12/09 zvány na stejnou hodinu, tedy v 15:00 do hostince U Přemysla na Mikulášskou nadílku. Garantem je obec Všestudy.

Obě pozvánky převzaty z oficiálního webu obce, kde se objevily v noci 19/11/09.

Obec zve na dětský karneval

ilustrace: čarodějniceObec Všestudy připravila pro děti a jejich doprovod čarodějný karneval. Všechny čarodějnice, kouzelníci i jejich učni (ale i jiné masky) mají po předložení obrázku na téma karneval vstup zdarma, ostatní zaplatí dobrovolné vstupné.

Čarodějné odpoledne začne v sobotu 26/4/08 ve 14:00 hod. v sále hostince U Přemysla na návsi ve Všestudech.

Pozvánka byla publikována na oficiálním webu obce.