Veřejné zasedání bude v pondělí 11/9/17

V pondělí 11/9/17 proběhne od 19.00 v zasedací místnosti obecního úřadu třetí veřejné zasedání zastupitelů obce Všestudy.

Program zasedání:
1. Zahájení
2. Schválení zřízení věcného břemene GasNet, s.r.o.
3. Schválení provozního řádu dětského hřiště
4. Rozpočtové opatření č. 3
5. Schválení zhotovitele na rekonstrukci místního rozhlasu
6. Diskuze
7. Závěr

 

Žabincový prolog ’09 součástí Loučení s prázdninami

plakát zvoucí na žabincový prolog '09V neděli 30/8/09 odpoledne od 14:00 proběhne ve Všestudech před obecním úřadem a na přilehlém dětském hřišti Loučení s prázdninami a v rámci této akce se uskuteční Žabincový prolog ’09. Obecní úřad pro děti připravil trampolínu, skákací hrad (atrakce jsou pronajaté vč. odborného dohledu), různé soutěže a občerstvení.

Přijďte včas, protože hned ve 14:00 odstartují dospělí na svých dvoukolových lidskou silou poháněných strojích na 5,2 km dlouhou trať od obecního úřadu po silnici k sušárně u dálnice a zpět do obce po cestě podél dálnice (celkem se pojedou dva okruhy).

O hodinu později, tedy v 15:00, pak na svou trať vyrazí děti na dvou až čtyřkolových lidskou silou poháněných strojích. Jejich trasa povede taktéž od obecního úřadu směrem na Dušníky a na každé odbočce pojedou po silnici doprava, aby se po 500 metrech dostali opět před obecní úřad.

dále v textu najdete odkaz na historické fotografie a trasy závodu
Celý příspěvek

Usnesení 3/2009 a zápis 3/2009

logo Czech PointVšestudy chtějí svým občanům nabídnout služby Czech Point. Každý občan může na místě označeným tímto logem získat všechny informace o údajích, které o něm vede stát v centrálních registrech a může také učinit jakékoliv podání ke státu. Nyní tak lze prostřednictvím Czech Pointu ihned získat ověřené výstupy z živnostenského a obchodního rejstříku, z katastru nemovitostí a z rejstříku trestů. Na veřejném zasedání, které proběhlo v pondělí 25/5/09 obec informovala o tom, že podala žádost o dotaci na technické vybavení pro tyto služby.

Zastupitelé mimo jiné informovali o výběru dodavatele pro zhotovení chodníku v ulici Veltruská a projektu návsi. Další dodavatel pak byl vybrán pro zhotovení přístřešku na dětské hřiště. To bude letos bude doplněno o další herní prvky stejné firmy, která hřiště loni vybudovala.

Následuje usnesení a zápis, jak byly publikovány na oficiálním webu obce.
Celý příspěvek

Veltrusy otevřou nové dětské hřiště

plakát: otevření dětského hřiště Tajuplný ostrov VeltrusyRodinné centrum Havránek připravilo na sobotu 25/4/09 od 15:00 slavnostní otevření dětského hřiště Tajuplný ostrov Veltrusy, které připravilo společně s městem Veltrusy.

Kromě samotného zahájení provozu hřiště je na 15:30 hod. nachystáno loutkové představení Čtyři pohádky Divadla Šus. Následovat bude hudební vystoupení kapely Rockers. Kdo přijde v námořnickém (postačí pruhované triko nebo námořnický klobouk), dostane malé občerstvení zdarma.

Obec Všestudy své hřiště otevřela v září 2008. Několik herních prvků staršího data výroby je také na fotbalovém hřišti SK Viktoria Všestudy.

Obec slavnostně otevře dětské hřiště

dětské hřiště VšestudyV sobotu 6/9/08 ve 14:00 bude slavnostně otevřeno nové dětské hřiště v obci Všestud, které se nachází před budovou obecního úřadu a sousedí s tenisovým kurtem TJ Sokol Všestudy.

Vybudovala ho obec, která je i jeho provozovatelem. Hřiště určené dětem od tří do 12 let bude otevřeno od dubna do října od 8:00 do 20:00 hod., od listopadu do března pak od 8:00 do 17:00 hod.

Návštěvníci hřiště by se před jeho používáním měli seznámit s provozním řádem hřiště.

Provozní řád dětského hřiště

dětské hřiště Všestudy před dokončenímNové dětské hřiště v obci Všestudy, které bude dokončené v září 2008, už má schválený provozní řád a pokyny pro kontrolu a údržbu dětského hřiště. Projednalo a schválilo ho zastupitelstvo obce 20/8/08. Provozní řád stanovuje pravidla pro jeho využívání.

Hřiště vybudovala obec Všestudy na vlastním pozemku poblíž obecního úřadu, hned vedle tenisového kurtu TJ Sokol Všestudy. Předpokládané náklady činí 640 tisíc korun, na část (celkem 250 tisíc korun) získala obec prostředky z grantu Středočeského kraje. Celkové náklady, které budou známy po dobudování hřiště, však s největší pravděpodobností budou nižší. Mimo jiné i díky sponzorským příspěvkům firem Ageko a Unim a Josefa Jelínka.

Následuje plné znění provozního řádu spolu s pokyny pro kontrolu a údržbu, jak byly publikovány na www.obec-vsestudy.cz.
Celý příspěvek