V sobotu proběhnou obcí běžci – povzbuďte je

Miřejovický půlmaratón, který si během své krátké historie – koná se teprve čtvrtý ročník – vydobyl značné renomé mezi běžci, startuje opět v sobotu. Tentokrát 28/7/12 na tradičním místě v Miřejovicích a tradičně v 10:00 hod.

V obci Všestudy bude jako každý rok občerstvovací stanice a první závodníci by se u ní – do obce vběhnou kolem Červeného mlýna – měli objevit zhruba deset minut po startu. Pokračují dále přes Dušníky nad Vltavou až za Dědibaby, kde je otočka. Zpět do Všestud se nejrychlejší dostanou ještě před jedenáctou hodinou a budou pokračovat po silnici směrem na Veltrusy. Běžci jistě uvítají povzbuzení kdekoliv podél trati.

Letos bude běžců 300, protože právě to je hranice, kterou určil organizátor akce – Maratonklub Miřejovice

Další informace a odkazy najdete v článku na webu Dolní Povltaví.

V sobotu před polednem povzbuďte běžce

Miřejovický půlmaratónV sobotu 31/7/10 bude v 10:00 v Miřejovicích odstartován už druhý ročník Miřejovického půlmaratónu. Zhruba o čtvrt hodiny později už by mohli první běžci proběhnout obcí Všestudy od Červeného mlýna směrem na Dušníky nad Vltavou a zhruba kolem 11. hod. pak zase nazpět od Dušník po silnici směrem na Veltrusy. Přijďte je povzbudit přímo na trať, aby jim kilometry rychleji ubíhaly.

Více informací o Miřejovickém půlmaratónu najdete v článku na webu Dolní Povltaví.