V sobotu proběhnou obcí běžci – povzbuďte je

Miřejovický půlmaratón, který si během své krátké historie – koná se teprve čtvrtý ročník – vydobyl značné renomé mezi běžci, startuje opět v sobotu. Tentokrát 28/7/12 na tradičním místě v Miřejovicích a tradičně v 10:00 hod.

V obci Všestudy bude jako každý rok občerstvovací stanice a první závodníci by se u ní – do obce vběhnou kolem Červeného mlýna – měli objevit zhruba deset minut po startu. Pokračují dále přes Dušníky nad Vltavou až za Dědibaby, kde je otočka. Zpět do Všestud se nejrychlejší dostanou ještě před jedenáctou hodinou a budou pokračovat po silnici směrem na Veltrusy. Běžci jistě uvítají povzbuzení kdekoliv podél trati.

Letos bude běžců 300, protože právě to je hranice, kterou určil organizátor akce – Maratonklub Miřejovice

Další informace a odkazy najdete v článku na webu Dolní Povltaví.

Miřejovický půlmaratón v sobotu protne Všestudy

Běžci se blíží k všestudskému obecnímu úřadu.Tam a zase zpátky proběhnou účastníci Miřejovického půlmaratónu obcí Všestudy v sobotu 30/7/11. Hlavní závod by měl podle harmonogramu odstartovat v 10:00 v Miřejovicích a běžci se do Všestud dostanou od Červeného mlýna, kde lze první závodníky očekávat zhruba čtvrt hodiny po startu. U obecního úřadu bude občerstvovací stanice a běžci budou pokračovat přes Dušníky nad Vltavou až za Dědibaby, kde je otočka. Zpět do Všestud se nejrychlejší dostanou kolem jedenácté. Tentokrát však neodbočí k Červenému mlýnu, ale proběhnou obcí po silnici směrem na Veltrusy.

Letos jde již o třetí ročník závodu – jeho kompletní program najdete na webu organizátorů. Stručné shrnutí a odkazy na fotky z loňského najdete v článku na webu Dolní Povltaví.

Povzbuzující diváci podél celé tratě jsou samozřejmě vítáni.

V sobotu před polednem povzbuďte běžce

Miřejovický půlmaratónV sobotu 31/7/10 bude v 10:00 v Miřejovicích odstartován už druhý ročník Miřejovického půlmaratónu. Zhruba o čtvrt hodiny později už by mohli první běžci proběhnout obcí Všestudy od Červeného mlýna směrem na Dušníky nad Vltavou a zhruba kolem 11. hod. pak zase nazpět od Dušník po silnici směrem na Veltrusy. Přijďte je povzbudit přímo na trať, aby jim kilometry rychleji ubíhaly.

Více informací o Miřejovickém půlmaratónu najdete v článku na webu Dolní Povltaví.

Všestudy proběhli účastníci Miřejovického půlmaratónu

běžci běží kolem úřadu směrem k obrátce v DědibabechSobotní dopoledne 1/8/09 mohli všestudští pozorovat nebývalý ruch, když obcí zhruba mezi 10:30 a 12:00 proběhli účastníci prvního ročníku Miřejovického půlmaratónu (21,0975 km).

Více než 60 běžců startovalo z Miřejovic, aby přes park a Všestudy pokračovali na Dušníky nad Vltavou a do Dědibab, kde je v půlce trati čekala obrátka. Poté se podobnou trasou vrátili zpět do prostoru startu.

Více informací o běhu a fotografie z něj najdete v článku na webu Dolní Povltaví.