V sobotu proběhnou obcí běžci – povzbuďte je

Miřejovický půlmaratón, který si během své krátké historie – koná se teprve čtvrtý ročník – vydobyl značné renomé mezi běžci, startuje opět v sobotu. Tentokrát 28/7/12 na tradičním místě v Miřejovicích a tradičně v 10:00 hod.

V obci Všestudy bude jako každý rok občerstvovací stanice a první závodníci by se u ní – do obce vběhnou kolem Červeného mlýna – měli objevit zhruba deset minut po startu. Pokračují dále přes Dušníky nad Vltavou až za Dědibaby, kde je otočka. Zpět do Všestud se nejrychlejší dostanou ještě před jedenáctou hodinou a budou pokračovat po silnici směrem na Veltrusy. Běžci jistě uvítají povzbuzení kdekoliv podél trati.

Letos bude běžců 300, protože právě to je hranice, kterou určil organizátor akce – Maratonklub Miřejovice

Další informace a odkazy najdete v článku na webu Dolní Povltaví.

Miřejovický půlmaratón v sobotu protne Všestudy

Běžci se blíží k všestudskému obecnímu úřadu.Tam a zase zpátky proběhnou účastníci Miřejovického půlmaratónu obcí Všestudy v sobotu 30/7/11. Hlavní závod by měl podle harmonogramu odstartovat v 10:00 v Miřejovicích a běžci se do Všestud dostanou od Červeného mlýna, kde lze první závodníky očekávat zhruba čtvrt hodiny po startu. U obecního úřadu bude občerstvovací stanice a běžci budou pokračovat přes Dušníky nad Vltavou až za Dědibaby, kde je otočka. Zpět do Všestud se nejrychlejší dostanou kolem jedenácté. Tentokrát však neodbočí k Červenému mlýnu, ale proběhnou obcí po silnici směrem na Veltrusy.

Letos jde již o třetí ročník závodu – jeho kompletní program najdete na webu organizátorů. Stručné shrnutí a odkazy na fotky z loňského najdete v článku na webu Dolní Povltaví.

Povzbuzující diváci podél celé tratě jsou samozřejmě vítáni.